‘Üç Kız Kardeş’ gene oldukça seyredildi!

Duygusal sahneleri ile seyircilerden büyük beğeni kazanan dizide Mine’nin Kiraz bebek ile Somer’in yanına yerleşmesi “Şimdi ne olacak? Türkan gerçeği ne vakit öğrenecek ?” sorusunu akıllara getirdi.
Türkan ve Somer’in uyumlarının oldukça konuşulmuş olduğu bölümde piknik sahnesi de izleyenlere duygusal anlamış olur yaşattı. Toplumsal medyada da oldukça beğenilen ‘Üç Kız Kardeş’, kullanıcılardan oldukça sayıda yorum aldı.
Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide; Kurtulma Özcan, İclal Aydın, Berker Itimat, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Anıl Tetik, Yiğit Dikmen, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu,  Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce şeklinde birbirinden başarı göstermiş adlar rol alıyor.  Birbirine oldukça bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isminde kız kardeşlerin öyküsünü özetleyen dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaristliğini Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme alıyor.
 Aile ve kardeşlik bağlarını özetleyen, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan ‘Üç Kız Kardeş’ yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de…

Son Dakika Haberler