Suudi Arabistan’ın konuşmuş olduğu iddia: Refah bulmak için 43 yılda 53 kez evliliğe ilk adımını attı

20.09.2022 15:26 Haber Deposu: (Fotoğraf: Temsili) Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli Gulf News haber sitesinin aktardığına nazaran Suudi Arabistanlı Abu Abdullah, son 43 yılda 53 kez dünya evine girdi.
Evliliklerini değişik hanımlarla icra eden 63 yaşındaki adam, ‘yüzyılın oldukca eşlisi’ olarak tanınmaya başladı.
Abdullah 53 kez evlenmesinin ‘kişisel zevk için olmadığını, refah ve istikrar bulabilmeyi amaçladığını’ söylemiş oldu.
Suudi kanalı MBC’ye konuşan Abdullah, ilk kez evlendiğinde tekrar evlenme fikrine haiz olmadığını belirterek, “Şundan dolayı rahat hissediyordum ve çocuklarım vardı. Sadece sonrasında bazı problemler ortaya çıktı ve yine evlenmeye karar verdiğimde 23 yaşındaydım. Bu kararımı eşimle de paylaştım” dedi. EN KISA EVLİLİĞİ 1 GÜN SÜRMÜŞ
Evliliğindeki sorunların birinci ve ikinci eşleriyle yaşamış olduğu bir kavga üstüne başladığını belirten Abdullah, bu durumun kendisini üçüncü ve dördüncü evliliklerini hayata geçirmeye zorladığını dile getirdi. Birinci, ikinci ve üçüncü eşleriyle boşandığını kaydeden Abdullah’ın en kısa devam eden birlikteliği ise yalnızca bir gece sürmüş.
Şu anda bir hanımla evli bulunduğunu ve tekrar evlenmeyi düşünmediğini söyleyen Suudi adam, şu şekilde konuştu:
“Uzun bir süre dahilinde 53 hanımla evlendim. İlk evlendiğimde 20 yaşındaydım ve eşim benden 6 yaş büyüktü. Dünyadaki her adam bir hanımla evlenip sonsuza dek onunla olmak ister. İstikrarı genç bir hanımla bulmak mümkün değil, bu sadece yaşlı bir hanımla mümkün.”
Eski eşlerinin büyük bir kısmının Suudi hanımefendiler bulunduğunu belirten Abdullah, yurtdışı ziyaretleri esnasında yabancı hanımlarla da evlendiğini sözlerine ekledi.
Kraliçe II. Elizabeth’in cenaze törenine damga vuran anlamış olur: Kral Charles’ın notu, Meghan’ın gözyaşları…

Son Dakika Haberler