Son 30 lirasıyla aldı, 2 milyon lira kazanmıştır

20.09.2022 13:16 Haber Deposu: DHA Tokat’ta yaşayan evli ve 2 çocuk babası Dursun Koçyiğit, dün akşam Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan talih oyunları bayisine giderek, cebinde kalan son 30 lirasıyla ‘Milyonerler Kulübü’ isminde olan Kazı Kazan kuponu satın aldı. Bayide almış olduğu kuponu kazımaya başlamış olan Koçyiğit, 2 milyon liralık ikramiye kazandığını görmüş oldu. Bayiye kuponu teyit ettiren Koçyiğit, büyük mutluluk yaşadı.
‘SİGARA ALACAKTIM, KAZI KAZAN ALDIM’
Oldukca heyecanlı bulunduğunu belirten Koçyiğit, “Çarşıya bir iş için geldim. Cebimde 30 lira param vardı. ‘Bir tane 30’luk alayım, şansımı deneyeyim. Çıkarsa çıkar, çıkmaz ise şansa’ dedim. Bir de baktım 2 milyon lira ikramiye çıktı. Oldukca heyecanlıyım. Derhal büfe görevlisinin yanına koştum. Ben de inanamadım, o da makineye okutunca öğrendik. İkramiye ile oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm, otomobilini alırım. Babalık görevimi yaparım. Ben sürekli oynamıyordum. Arada sırada oynarım. Son olarak cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama mevzusunda kararsız kaldım. ‘Nasipse çıkar’ dedim ve oynadım” diye konuştu. Son dakika! TOKİ’den Toplumsal Konut Projesi’yle ilgili uyarı: Şikayetler var, sahtekarlığa dikkat
Büfe görevlisi Yücel Ergin ise, “Dost geldi buradan Kazı Kazan aldı. Bir tane verdim, ona da 2 milyon lira çıktı. O da heyecanlandı, ikimiz de heyecanlandık” dedi.
MİLYONERLER KULÜBÜ
‘Milyonerler Kulübü’nde kazanmak için üstte yer edinen ‘Kazanan Numaralar’ ve alt bölümdeki ‘Numaralar’ kısmı kazınıyor. Üst bölümde yer edinen ‘Kazanan Numaralar’dan herhangi biri alt bölümde yer edinen numaralardan biriyle eşleştiriliyor. Eşleşen numaranın altında yazan meblağ kadar ikramiyeyi kazanılıyor.
 

Son Dakika Haberler