Küçük Asiye pitbull saldırısında ağır yaralanmıştı! ‘Elleri bağlı’ görüntüleri tepki çekti

04.08.2022 12:03 Haber Deposu: DHA Beştepe Mahallesi’nde geçen yıl 22 Aralık’ta babasının çalmış olduğu sitenin bahçesinde oyun oynayan Asiye A., Pitbull cinsel 2 köpeğin saldırına uğradı. Hastaneye kaldırılan minik Asiye, Gaziantep ve Antalya’da 37 gün devam eden tedavilerinin arkasından taburcu edildi. Dava süreci devam ederken, gece saatlerinde Asiye ile ilgili tepki çeken bir vaka yaşandı. Ne vakit çekilmiş olduğu belli olmayan bazı görüntüler, toplumsal medyadan yayılınca tepki çekti.
Eşi terk edince evini ateşe verdi!
‘OYUNCAK YASAK, DIŞARI YASAK’ Görüntülerde, Asiye’nin elleri ile kollarının bağlı olduğu, boynuna tasma şeklinde ip geçirildiği, anne Zeynep A.’nın da “Otur” ya da “Dilini çıkar” diye sesleniyor. Başka görüntülerde de Zeynep Ateş’in kızının elinden telefonu alarak “Bundan sonrasında sana telefon, park, dışarı çıkmak ve çocuk yüzü görmek yasak. Bundan sonrasında seni bu odaya kilitleyeceğim, önüne de it şeklinde yiyeceğini koyacağım. Oturup, yiyeceksin. Oyuncak yasak, dışarı yasak, çocuk yasak” söylediği duyuluyor.

‘EVLADIMIZA HİÇBİR ZAMAN ŞİDDET UYGULAMAYIZ’
Görüntülerle ilgili konuşan baba Hüseyin A. ise avukatı aracılığı ile kabahat duyurusunda bulunacağını söylemiş oldu. Görüntülerde eşi ile kızının oyun oynadığını, insanların yanlış anladığını ifade eden Hüseyin A., “Evladımıza hiçbir vakit sertlik uygulamayız. O videolar, bilgili olarak yayınlanıyor. Hiçbir vakit, evladımıza en küçük zarar bile vermeyiz. Avukatım ile görüşüp, kabahat duyurusunda bulunacağım” dedi.

Son Dakika Haberler