Hande Ataizi nereli? Camdaki Kız Cana kimdir, kaç yaşlarında? Hande Ataizi gerçekte evli mi?

22.09.2022 18:46 Son Güncelleme: 22.09.2022 18:48 KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Camdaki Kız Cana kimdir?Cana adı ne anlama geliyor?Camdaki Kız’da Hande Ataizi’nin canlandırdığı Cana karakteri merak ediliyor. Cana isminin ne anlama geldiği sıkça araştırılıyor. Cana adı “Ey can, ey sevgili” anlamında seslenme anlamına geliyor.
Camdaki Kız Cana kimdir?
Ülkenin en meşhur işadamlarından birinin kız evladıdır. Evlidir ve iki oğlu vardır. Cana neşeli, her şeyi dalgaya alabilen, pozitif ve tüm vakalara kendine özgü görüş açısı olan bir hanımdır.
Hande Ataizi kimdir? Hande Ataizi, 2 Eylül 1973 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı mezunudur. 1996 senesinde ‘Mum Kokulu Hanımefendiler’ filmiyle ünlenmiş ve daha ilk filmimizde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi hanım oyuncu ödülünü almıştır. Hande Ataizi, Cem Davran’la beraber pek oldukca dizi, film ve şov programı projesinde yer aldı. 
Çeşitli vakalarla magazin gündeminde yer edinen oyuncu, Hususi Hayatlar adlı tiyatro oyununda Cihan Ünal ile oynamıştır. Bir dönem, TNT’de gösterilen Dest-i İzdivaç’ı sunmuştur. 2012 senesinde Yıldız’da gösterilen Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.
 

Son Dakika Haberler