Ali Koç ve Jorge Jesus Samandıra’da görüştü

06.08.2022 18:50 Haber Deposu: DHA Teknik direktör Jorge Jesus yönetiminde Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki idmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Salonda süregelen antrenman, sahada meydana getirilen emek harcamalar ile devam etti. Sarı-lacivertli ekip, düz koşu yaparak antrenman sürdürürken idmanın basına kapalı bölümünde ise taktiksel emek harcamalar gerçekleştirildi. 
Maxi Gomez için 12 milyon euro!
Sarı-lacivertli ekipte Serdar Aziz ile Joao Pedro’nu tedavileri devam ederken İrfan Can Kahveci bireysel çalıştı. Mert Hakan Yandaş ise ilk bölümde takımla çalışırken sonrasında bireysel olarak hazırlıklarını sürdürdü. KALECİLER YOĞUN TEMPO
Fenerbahçe’de kaleciler yoğun gidişatta çalışmalarına devam etti. Sarı-lacivertlilerde takımdan ilkin sahada yer edinen kaleciler, kendileri için hazırlanan program dahilinde çalıştı. İdmanda kaptan Altay Bayındır ile İrfan Can Eğribayat’ın diyalogları dikkat çekti. 
ALİ KOÇ SAMANDIRA’DA
Fenerbahçe’de başkan Ali Koç, Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne geldi. Antrenman öncesi saha kenarında yönetim kurulu üyesi Selahattin Kalımlı, futbol operasyon direktörü Mario Branco ve futbol planlama yöneticisi Okan Özkan ile söyleşi eden Ali Koç, yeni transferlerden Luan Peres ile basın toplantısı sonrası bir araya geldi. Bir süre Peres ile söyleşi eden Ali Koç, idman öncesinde Jesus ile de bir araya geldi. Saha kenarında bir süre Jesus ile görüşen Ali Koç, sarı-lacivertli ekibin idmanını izledi.

Son Dakika Haberler